
Фільтр повітряний MB C (203), E (211, 212), S (220, 221) 98- (2шт.) (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E455L01-2
920 ₴/комплект
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB C (203), E (211, 212), S (220, 221) 98- (2шт.) (вир-во HENGST)
Картка: 69001573
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E455L01-2 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, CLS, G-Class, CLC-Class, C-Class, SL, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 920 ₴/комплект

