
Фільтр повітряний KIA Carens -13 (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02274
419 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA Carens -13 (вир-во Blue Print)
Картка: 69001294791
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02274 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
- Ціна: 419 ₴
