
Фільтр повітряний MB C III, E IV CDI 09- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1014L
1 400 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB C III, E IV CDI 09- (вир-во HENGST)
Картка: 69001065
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1014L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: 1 400 ₴
