
Фільтр повітряний MB SPRINTER, VITO (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E240L
705 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB SPRINTER, VITO (вир-во Hengst)
Картка: 6411112
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E240L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , Sprinter, V-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 276 мм |
- Ціна: 705 ₴
