
Фільтр повітряний MB (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX439/1
573 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6411103
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 439/1 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 56.8 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, SLR |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 294 мм |
- Ціна: 573 ₴

