
Фільтр повітряний MB /U688 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100688P
435 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB /U688 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902107
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100688P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , V-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 435 ₴


