
Фільтр повітряний KIA HYUNDAI (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E1044L
532 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA HYUNDAI (вир-во Hengst)
Картка: 4610148309
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1044L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 532 ₴

