
Фільтр повітряний MB C, E-CLASSE (W/S203, W/S211) 05-, лівий (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1029L01
780 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
правий E1030L01
Картка: 4610146319
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1029L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, CLS, G-Class, C-Class, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 780 ₴

