
Фільтр повітряний KIA SORENTO (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-K0-010
266 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний KIA SORENTO (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452965
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-K0-010 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 32.4 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 238.6 мм |
- Ціна: 266 ₴

