
Фільтр повітряний MAZDA 2 (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-03-335
205 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MAZDA 2 (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452675
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-335 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 205 ₴

