
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX735
485 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 891103
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX735 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 41.9 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Niva, Zafira, Astra, Zafira, Speedster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 485 ₴

