
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1294
598 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6911100
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1294 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Croma, Vectra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 252 мм |
- Ціна: 598 ₴


