
Фільтр повітряний NISSAN JUKE, MICRA III 1.5 DCI 03- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.319.00
382 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN JUKE, MICRA III 1.5 DCI 03- (вир-во UFI)
Картка: 69101287888
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.319.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Clio, Micra, Juke, Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 141 мм |
- Ціна: 382 ₴

