
Фільтр повітряний RENAULT KANGOO, MEGANE 1.9 DCI, DTI 00- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.150.00
245 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT KANGOO, MEGANE 1.9 DCI, DTI 00- (вир-во UFI)
Картка: 69101287851
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.150.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Primastar, Megane, Clio, Vivaro, Trafic, Movano, Laguna, Kangoo, Master |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 102 мм |
- Ціна: 245 ₴
