
Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA 96-, VW GOLF IV (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.077.00
359 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA 96-, VW GOLF IV (вир-во UFI)
Картка: 69101287789
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.077.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, A3, Golf, Toledo, TT, Leon, Octavia, Bora |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 359 ₴

