
Фільтр повітряний MITSU OUTLANDER 2.0, 2.4 Hybrid 12- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX4264
1 001 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSU OUTLANDER 2.0, 2.4 Hybrid 12- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101270983
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 4264 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, Outlander |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 307 мм |
- Ціна: 1 001 ₴
