
Фільтр повітряний RENAULT KADJAR 1.5-1.6 dCi 15- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1335L
713 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT KADJAR 1.5-1.6 dCi 15- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267971
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1335L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 713 ₴

