
Фільтр повітряний OPEL INSIGNIA B 1.5-1.6 TURBO 17- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C35014
888 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL INSIGNIA B 1.5-1.6 TURBO 17- (вир-во MANN)
Картка: 69101228884
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C35014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 351 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 232 мм |
- Ціна: 888 ₴

