
Фільтр повітряний SUBARU LEGACY 03-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E522L
647 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SUBARU LEGACY 03-(вир-во HENGST)
Картка: 69101167407
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E522L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy, Forester, XV, Levorg, WRX, Tribeca, Outback, Impreza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 219 мм |
- Ціна: 647 ₴

