
Фільтр повітряний MB W204 C250 CDI 08- (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: A141705
1 013 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MB W204 C250 CDI 08- (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 69101156789
Виробник: DENCKERMANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A141705 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 95 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class |
- Ціна: 1 013 ₴

