
Фільтр повітряний PSA 1.6 BlueHDI 14- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1289L
1 357 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний PSA 1.6 BlueHDI 14- (вир-во HENGST)
Картка: 69101122028
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1289L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Toyota, Citroen, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grand C4 Spacetourer, 2008, DS3, 308, Expert, DS5, 508, Grandland / Grandland X, DS4, Partner, Jumpy, C-Elysee, 3008, Crossland X / Crossland, C4 Cactus, C4, C3, Berlingo, Traveller , 208, 5008, Proace |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 1 357 ₴
