
Фільтр повітряний OPEL VECTRA-B 2.0-2.2 D 96-03 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100703P
319 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL VECTRA-B 2.0-2.2 D 96-03 (вир-во CHAMPION)
Картка: 69101026587
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100703P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
- Ціна: 319 ₴

