
Фільтр повітряний MITSUBISHI LANCER X 07- , OUTLANDER XL 06- (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100881P
387 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI LANCER X 07- , OUTLANDER XL 06- (вир-во CHAMPION)
Картка: 6900912222
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100881P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer, 4007, 4008, C-Crosser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 182 мм |
- Ціна: 387 ₴

