
Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO II (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-05-586
276 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO II (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436881
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-586 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 252.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 227.5 мм |
- Ціна: 276 ₴

