
Фільтр повітряний NISSAN MICRA (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-197
164 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN MICRA (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436803
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-197 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 34.5 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra, Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 158.2 мм |
- Ціна: 164 ₴
