
Фільтр повітряний NISSAN JUKE 1.5 dCI (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-128
259 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN JUKE 1.5 dCI (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436799
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-128 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 237.4 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Clio, Micra, Juke, Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140.4 мм |
- Ціна: 259 ₴

