
Фільтр повітряний NISSAN 100 NX (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-121
262 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN 100 NX (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436798
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-121 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 42.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 12.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 273 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera, Sunny, 100NX |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 262 ₴

