
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1748
840 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6900391857
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1748 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 66.3 мм |
| Довжина | 244.6 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Fluence, Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 840 ₴
