
Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA 90-02, SUBARU FORESTER 97-, LEGACY 89- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E880L
318 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA 90-02, SUBARU FORESTER 97-, LEGACY 89- (вир-во HENGST)
Картка: 69001958
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E880L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru, Suzuki, Fiat, LDV, Ford, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Bluebird, Silvia, Cefiro, CUB, Pathfinder, Patrol, Sunny, Swift, SX4, Laurel, PICK UP, Legacy, Primera, QX60, 350Z, Pick Up, Terrano, JX SUV, Forester, Legacy Outback, Prairie, FX, G, 200SX, G20, SVX, Maverick, Maxima, Almera, 100NX, Vanette, Murano, I30, i30, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
- Ціна: 318 ₴

