
Фільтр повітряний SMART 0.9, 1.0 14-, RENAULT TWINGO 0.9, 1.0 14- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C22033/1
636 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SMART 0.9, 1.0 14-, RENAULT TWINGO 0.9, 1.0 14- (вир-во MANN)
Картка: 69001363211
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 22 033/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 214 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo, Forfour |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 136 мм |
- Ціна: 636 ₴
