
Фильтр воздушный OPEL (пр-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MMF015140
195 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Mando)
Картка: 69001302031
Виробник: MANDO
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015140 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 289 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Calibra, Corsa |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 195 ₴
