
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во Jakoparts)
- Немає в наявності
- Код: J1321082
379 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во Jakoparts)
Картка: 69001258142
Виробник: HERTH + BUSS JAKOPARTS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321082 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra, Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 94.5 мм |
- Ціна: 379 ₴

