
Фільтр повітряний Mitsubishi (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADC42260
337 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Mitsubishi (вир-во Blue Print)
Картка: 69001248878
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42260 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 153 мм |
- Ціна: 337 ₴

