
Фільтр повітряний OPEL (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0W-W16
347 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL (вир-во ASHIKA)
Картка: 69001205484
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0W-W16 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5, Malibu |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
- Ціна: 347 ₴
