
Фільтр повітряний Seat, Skoda, Volkswagen (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADV182206
550 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Seat, Skoda, Volkswagen (вир-во Blue Print)
Картка: 69001140192
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADV182206 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Roomster, Golf, Toledo, Caddy, Altea, Leon, Octavia, Polo, Jetta, Cordoba, Rapid, Fabia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 191 мм |
- Ціна: 550 ₴

