
Фільтр повітряний Nissan (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADN12249
269 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan (вир-во Blue Print)
Картка: 69001139835
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12249 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Qashqai, Micra, Almera, Q50, Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 269 ₴

