
Фільтр повітряний Subaru (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADS72213
384 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Subaru (вир-во Blue Print)
Картка: 69001139834
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADS72213 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy, Forester, XV, Levorg, WRX, Tribeca, Outback, Impreza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 219 мм |
- Ціна: 384 ₴

