
Фільтр повітряний NISSAN QASHQAI II 14-, X-TRAIL III 14- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C25040
752 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN QASHQAI II 14-, X-TRAIL III 14- (вир-во MANN)
Картка: 69001117567
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C25040 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 752 ₴

