
Фільтр повітряний PSA 1.4, 1.6 HDI 10- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1036L
509 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний PSA 1.4, 1.6 HDI 10- (вир-во HENGST)
Картка: 69001082
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1036L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Toyota, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 2008, DS3, Proace City, Expert, 206, DS5, 308, 508, ASX, C5, 4008, DS4, Partner, Jumpy, 207, C-Elysee, 3008, C4 Cactus, C4, C3, Berlingo, 208, 5008, Scudo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206 мм |
- Ціна: 509 ₴

