
Фільтр повітряний RAV4 (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2681
781 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RAV4 (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 681128
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2681 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Camry, ES, RAV4, Avalon, Aurion, Evora, Exige, Venza, RC |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 239 мм |
- Ціна: 781 ₴

