
Фільтр повітряний RENAULT KANGOO (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1258
436 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT KANGOO (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 661134
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1258 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 57.3 мм |
| Довжина | 379.6 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Clio, Kubistar, Logan, Almera, Kangoo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 436 ₴


