
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E1135L
599 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Hengst)
Картка: 6610873047
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1135L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 599 ₴

