
Фільтр повітряний Nissan, Opel, Renault (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADN12242
529 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan, Opel, Renault (вир-во Blue Print)
Картка: 66001140355
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12242 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 296 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primastar, Vivaro, Trafic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 529 ₴

