
Фільтр повітряний PSA 1.6 HDI 10- (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100916P
382 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний PSA 1.6 HDI 10- (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902166
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100916P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen, Opel |
| Сумісність з моделлю | 2008, DS3, 308, Expert, 206, DS5, 508, Combo, ASX, C5, 4008, DS4, Partner, Jumpy, 207, C-Elysee, 3008, 408, C4 Cactus, C4, C3, Berlingo, 208, 5008, Scudo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 382 ₴

