
Фільтр повітряний RENAULT /U737 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100737P
179 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT /U737 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902129
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100737P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Primastar, Megane, Clio, Vivaro, Trafic, Movano, Laguna, Kangoo, Espace, Master |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 102 мм |
- Ціна: 179 ₴

