
Фільтр повітряний OPEL /W103 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100103R
264 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL /W103 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902032
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100103R |
| Виробник | Champion |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 202 мм |
| Зовнішній діаметр | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega, Vectra, Kadett, Corsa, Celica, Ascona, Manta |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 264 ₴
