
Фільтр повітряний MERCEDES VITO (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E543L
528 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MERCEDES VITO (вир-во Hengst)
Картка: 440031
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E543L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 417 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, Vito |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 226 мм |
- Ціна: 528 ₴

