
Фільтр повітряний MITSUBISHI ASX (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-05-531
308 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI ASX (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452755
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-531 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 53.5 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer, 4007, 4008, C-Crosser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184.5 мм |
- Ціна: 308 ₴

