
Фільтр повітряний MITSUBISHI ASX, LANCER, OUTLANDER (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-299
242 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI ASX, LANCER, OUTLANDER (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452645
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-299 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 51.5 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Isuzu, Peugeot, Toyota, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Previa, Outlander, ASX, Gemini, Lancer, 4008, 4Runner |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 242 ₴

