
Фільтр повітряний TOYOTA LAND CRUISER 100 4.7 V8 98- (вир-во DENCKERMANN)
- Немає в наявності
- Код: A140381
331 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA LAND CRUISER 100 4.7 V8 98- (вир-во DENCKERMANN)
Картка: 69101156802
Виробник: DENCKERMANN
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A140381 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 331 ₴

